Гуляйпільські держслужбовці – вправні спортсмени

Поделиться в Фейсбуке Рассказать Вконтакте Написать в Твиттер
  • 08 травня
  • 0

У Запоріжжі підбили підсумки ХVІІІ обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців, що відбувалася 26-27 травня на базі спортивного комплексу «Мотор Січ». В урочистому відкритті спартакіади взяли участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова, голова Запорізької обласної організації профспілки працівників державних установ Ганна Федорченко, голова обласного відділення НОК України та голова обласного осередку Всеукраїнської фізкультурно-спортивної організації «Спартак» Володимир Лобанов.

Цього року у змаганнях взяли участь понад 350 держслужбовців у складі 20 команд із 16 районних державних адміністрацій та Запорізької ОДА, а також команд працівників Головного управління Пенсійного фонду України та Головного управління статистики в області, Державної екологічної інспекції області, Запорізької митниці ДФС, Головного управління юстиції в Запорізькій області.

Змагання проходили з п’яти видів спорту: шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу. В результаті змагань НАШІ спортсмени вибороли:

• шахи (жінки): 1 місцеТетяна Марасіна; чоловіки: 6 місцеВолодимир Пузанов. У загальнокомандному заліку Гуляйпільська РДА виборола першість і нагороджена кубком.
  • настільний теніс: 1 місце – Артем Азаров. Загальнокомандне – 7.

Переможці отримали грамоти, медалі й кубок від Управління молоді, фізичної культури й спорту Запорізької ОДА, які 3 травня у залі засідань Гуляйпільської РДА вручив особисто голова Олександр Іщенко.

За результатами змагань з волейболу 3 місце посіла збірна команда Василівської РДА, 2 - збірна Запорізької митниці ДФС, а переможцем стали волейболісти ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області. У змаганнях з футзалу 3 місце дісталося збірній Василівської РДА, 2 – у Запорізької ОДА, перший щабель посіла збірна команда Чернігівської РДА.

У загальнокомандному заліку ХVІІІ спартакіади серед спортивних колективів державних службовців Запорізької області на 3 сходинку п’єдесталу зійшла збірна команда Василівської РДА, на 2 - збірна Головного управління Пенсійного фонду України в області, а перемогу святкували волейболісти Запорізької ОДА. Гуляйпільський район через те, що не брав участі у змаганнях з волейболу й футзалу,  посів лише 15 місце. Однак це не завадило гуляйпільським вболівальникам заповзято підтримувати свою команду, за що їм щира вдячність.

За результатами обласних змагань буде сформована збірна команда Запорізької області, яка представлятиме наш регіон на Всеукраїнській спартакіаді державних службовців, яка відбудеться  у вересні.