На XVII Всеукраїнському турнірі з волейболу на кубок «Водолія» перемогли харків’яни та запоріжці

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
  • 13.02.2019 11:32
  • 0

Стали відомі переможці XVII Всеукраїнського турніру з волейболу на кубок «Водолія», який відбувся у Гуляйпільській дитячо-юнацькій спортивній школі з 7 по 9 лютого.

За перемогу 15 команд із Запоріжжя, Мелітополя, селища міського типу Веселе, Харкова, Кривого Рогу, Херсона, Краматорська, Києва та Умані змагались у трьох номанаціях. Чоловічі 45 + та 65 + і жіноча — 45 +.

Після закінчення триденних змагань серед чоловічих команд у категорії «45 +» перше місце посіли «Хуторянка» (Харків). Друге місце — «Умань», а третє — «Краматорськ».

У категорії «65+» перемогла команда «СК Запоріжжя». Друге місце посіла київська команда «Кадет», третє — херсонська «КЕП».

Жіночі команди у категорії «45+» посіли наступні місця. Перше — «СК Запоріжжя». Друге — «Драйв» (Харків), третє — ТриНіті (Кривий Ріг).

Також на турнірі відзначили найкращих гравців та активних вболівальників.

Всеукраїнський турнір з волейболу на кубок «Водолія» започаткований у Гуляйполі. Останні 4 роки проходив за його межами.